Przejdź do treści
Strona główna » Aktualności » Świąteczne spotkanie szantowe SKŻ SZEKLA

Świąteczne spotkanie szantowe SKŻ SZEKLA

  • przez
santa

Przed świętami, w środę 13 grudnia 2017, odbyło się świąteczne spotkanie przy szantach członków Studenckiego Koła Żeglarskiego SZEKLA. Gościliśmy w klubie Veteran Club w Opolu, dzięki uprzejmości kolegi Bartka Kunysza. Spotkanie udało się zorganizować dzięki działaniom organizacyjnym Agaty Olejniczak, Weroniki Kurek i Oli Kuziemskiej. Jaka było? Jak zawsze przy szantach… świetnie! Oto kilka słów od tych, którzy byli:

Spotkanie integracyjne wypadło bardzo pozytywnie. Podczas wieczoru śpiewaliśmy szanty przy kominku, które „rozbujały” wszystkich uczestników koła. Została również rozegrana ósemka bilardowa. Wieczór okazał się miłą odskocznią od codziennych obowiązków uczelnianych, zmotywował nas do dalszej działalności w kole oraz pozwolił nam się lepiej poznać (a nawet przywitać nowych działaczy). Nie da się opisać tego jaki niesamowity klimat płynie w kole, trzeba po prostu przyjść i przekonać się na własnej skórze. Czekam(y) na kolejne spotkanie.

Ewa Szady

 

Spotkanie wyszło  bardzo fajnie, wspólny język żeglarstwa został nawiązany. Graliśmy w bilard na przemian tańcząc pod sceną. Żeglarski duch był  krzewiony do późnych godzin. Dziękuję  za zaproszenie na wieczór, bawiłem się  świetnie, miło było znów usłyszeć  wspaniałe  szanty w wykonaniu Kapitana.

Janek Orłowski

Skip to content